Attiecību ķīmija

Komentāri · 69 Skatījumi:

Vīrieti sievietē piesaista viņas seksualitāte, bet attiecībās notur personība. Sievieti vīrietī piesaista viņa personība, bet attiecībās notur seksualitāte.

Vīrietis sievietē vispirms ierauga seksualitāti. Jo spēcīgāka pievilcība un jo zemāks vīrieša apziņas līmenis (zemākais vīrišķais aspekts nespēj kontrolēt savus instinktus), jo ātrāk vīrietis centīsies ievilkt sievieti gultā.

Vīrietis nezina vai vēlas un spēj būt attiecībās ar sievieti, pirms nav iepazinis viņas personību, un tam nepieciešams laiks. Kaisles varā viņš var solīt zilus brīnumus, gan sievu pamest, gan zvaigznes no debesīm nonest, un, protams, mūžīgu mīlestību. Un viņš nemelo! Uz ko tikai vīrietis nav spējīgs, ja iekāro sievieti! Taču tas viss ir ilūzija, ko parasti neapzinās ne sieviete, ne vīrietis pats.

Ja sieviete par savu galveno vērtību uzskata savu seksualitāti un iegulda pūles tās izcelšanā, tad ar to arī vīriešus pievelk. Taču ne jau attiecībām! Vīrieši redz sievietē seksa objektu, tas aktivizē mednieka instinktu un spēle var sākties! Kad vīrietis iekāri ir apmierinājis, kaisle sāk noplakt. Tad vīrietis paskatās uz sievietes personību, jo ir jau paspējis iepazīt arī to. Ja tur nekā saturīga nav, viņš drīz vien atradīs sev jaunu iekāres un apbrīnas objektu. Visi viņa solījumi izplēnēs, jo tie bija tikai pārejošas kaisles atspulgs.

Un sieviete jutīsies vīlusies, izmantota, sāpināta. Bieži viņa vēl vairāk sāks ieguldīt savā izskatā, iegādāsies vēl glaunākas drēbes, ievēros diētu, sāks apmeklēt seksīga dibena treniņus, palielinās krūtis, uzpumpēs lūpas, izgludinās grumbiņas, iegādāsies dārgākas smaržas un skaistāku apakšveļu, pieliks liekos matus un nagus, apmeklēs kādus ilūziju barojošus kursus par vīriešu pievilināšanu... Cerībā, ka beidzot kļūs pietiekami laba- nopietnām attiecībām, nevis tikai izklaidei. Cerot, ka nākamais vīrietis izvēlēsies viņu un paliks, bet tā, diemžēl, nenotiks.

Tas pats nepatīkamais un nevēlamais scenārijs atkārtosies atkal un atkal. Jo nekas jau nebūs mainījies, saturs būs palicis tas pats, komplektā ar neizpratni par vīrieša-sievietes psiholoģijas īpatnībām, kuras sakņojas polaritātes likumā.

Izprotot polaritātes būtību un likumsakarības, ja sieviete tiešām meklē vīrieti nopietnām attiecībām, tad vispirms jāļauj vīrietim iepazīt savu personību, un tam nepieciešams laiks. Nu nedrīkst uzreiz lēkt gultā! Drīkst jau, bet sekas ir tādas kā iepriekš aprakstītas. Sievietes seksualitātei būtu jābūt kā grāmatas vākam, kas piesaista uzmanību un rosina interese izlasīt grāmatu. Un tas ir sievietes ziņā, būt pietiekami gudrai, lai noteiktu, kurš vispār neprot lasīt, lai lieki netērētu savu laiku un enerģiju.

Seksuālā pievilcība rada interesi iepazīt sievietes personību. Pie nosacījuma, ka vīrietim ir pietiekami augsts apziņas līmenis, viņam ir morāle, principi, viņš ciena sievieti un tiešām vēlas sievieti nopietnām attiecībām. Neļaujoties kaislei pirms tiek iepazīta personība, tiek atsijāti tie vīrieši, kuri iet savu instinktu pavadā un meklē iekāres objektu. Vai tiešām tu vēlies pārgulēt ar visiem tiem, kuri tevi nevēlēsies un kuri tev nav piemēroti?

Iepazīstot sievietes personību, intereses, vērtības, sapņus un mērķus, seksuālā pievilcība vai nu pieaug vai mazinās. Ja vīrieti piesaista arī sievietes personība, viņš izvēlēsies būt ar viņu attiecībās. Taču pat vislabākais sekss pasaulē nebūs pietiekams, lai vīrietis izvēlētos konkrēto sievieti par savas dzīves partneri. Skarbā patiesība. Un arī ar visjaukāko personību nebūs diezgan.

Visam jābūt līdzsvarā- seksualitātei un personībai. Jāgiegulda ir vienlīdzīgi abos! Ir sievietes, kuras tikai iegulda savā seksualitātē un vīrieši no tādām sievietēm vēlas tikai seksu, loģiski! Tu piesaisti to, kas tu esi!

Ir sievietes, kuras iegulda tikai personības attīstībā, ir gudras un interesantas, labi gatavo un ir veiksmīgas karejā. Taču, ja nav attīstīta seksualitāte, vīrieši viņas uztvers kā čomus. Sekss ir kā java, kas satur kopā ķieģeļus. Seksuālā saderība notur kopā divas saderīgas personības.

Seksualitāte ir enerģija! Izskats to tikai atspoguļo, ir neliela daļa no tā. Nav noteikta forma, vecums, matu krāsa vai svars seksualitātei. Cik vīriešu, tik dažādas gaumes. Ko sieviete patiesībā, zemapziņā par sevi domā, cik ļoti sevi mīl, ciena, godā, cik ērti jūtas savā ķermenī, cik brīva ir no aizspriedumiem un citu gaidām, tas viss veido seksuālo enerģiju un pievilcību.

Vīrieši ar augstu apziņas līmeni nevēlas sasteigt seksulālās attiecības! Viņi nevar pārgulēt ar sievieti pirms izveidojusies emocionālā intimitāte. Ir tādi vīrieši, patiešām! Taču mēs piesaistām to, kas mēs pašas esam, atspulgu tam, kāds ir mūsu morāles un apziņas līmenis, vērtības un principi. Viss sākas mūsos! Mainies pati un izmainīsies vīrieši, kurus tu piesaistīsi ar savu enerģiju. Viņi ir tikai tavas iekšējās pasaules spogulis.

Parunāsim arī par vīrieša personību un seksualitāti. Ir sievietes, kuru vadošā enerģija ir vīrišķā (turklāt, zemie vīrišķā principa aspekti). Šīs sievietes, tāpat kā zemā vīrišķā aspekta vīrieši, izvēlas sev vīriešus balstoties un viņu seksualitāti, un, kā zināms, vispēcīgākā seksualitāte ir visiem narcisiem, sociopātiem, psihopātiem utt. Vīriešiem, kuri tādējādi, tāpat kā tāda paša tipa sievietes, ar savu seksualitāti cenšas kompensēt veselīgas personības trūkumu vai slēpt savu nevesalo personību.

Sekss bieži vien ir fantastisks, tā, kā dzirksteles šķīst un kaimiņi aiz sienas arī uzpīpē. Problēmas sākas tad, ka parādās arī personība, agrāk vai vēlāk nedziedinātās traumas liek par sevi manīt un noslēpt tās vairs nav iespējams. Tad kaisli alkstošās sievietes parasti viļas šo alfa tēviņu personībā. Šī tipa sievietes pievelk tikai tādi vīrieši, tā vismaz viņas saka. Tā ir kārtējā ilūzija! Zemapziņa vienkārši neko citu nezina, tāpēc un normāliem vīriešiem nereaģē, ir sajūta, ka neviens nepatīk.

Ņemot vērā mūsu psihes īpatnības, tādā veidā šīs sievietes, kuras alkst attiecības, bet nespēj pretoties kaislei, palaiž garām vīriešus, kuru personības ir piemērotas nopietnām attiecībām.

Mīļās sievietes, izvēlēties iepazīt tos vīriešus, kuri, pirmkārt, ir izvēlējušies iepazīt jūs, un, otrkārt, kuru personība jums liekas pievilcīga. Protams, arī izskatam un seksuālajai pievilcībai ir nozīme, taču tam ir jāpaliek otrajā plānā. Izvēlēties sev vīrieti tomēr būtu ieteicams vispirms ar smadzenēm, nevis vagīnu. Jo vairāk sievieti uzrunās vīrieša personība, jo vairāk pieaugs šī vīrieša seksuālā pievilcība sievietes acīs. Tad arī vagīna būs laimīga!

Vēl interesants fakts. Sievietes bioloģija ir iekārtota tā, ka iesaistoties seksuālās attiecībās ar vīrieti, sievietes organismā izdalās hormons, oksitocīns, kas atbildīgs par pieķeršanos. Tieši šis hormons milzīgā daudzumā izdalās sievietes organismā pēc bērna piedzimšanas. Tāpēc mēs acumirklī iemīlam un pieķeramies savam bēniņam, izveidojas spēcīga emocionāla saikne. Tieši šis pats hormons, tikai mazākos daudzumos, izdalās pēc mīlēšanās ar vīrieti. Tāpēc gribot vai nē, mēs pieķeramies, pat ja sākumā ir plāns nepieķerties. Un tā sajūta, kad ilgojamies, nevaram bez viņa, pat tad, ja viņš mūs sāpina, tā nav mīlestība! Tie ir hormoni, mīļās dāmās, paģiras pēc vairākkārtējām seksuālām attiecībām ar vienu un to pašu partneri. Nekā personīga!

Tāpēc sievietes jo īpaši nedrīkst gulēt ar ko pagadās! Ar prātu jau vari visādus plānus celt, bet dabai pretoties nav iespējams. Ļauj vīrietim iepazīt savu personību un iepazīsti viņa! Soli pa solim. Iepazīstot vienam otra personību, ātri vien būs skaidrs vai ir saderība un ir iespējamas attiecības vai nē. Tikai tad, ja abas puses ir viena otru izvēlējušās, nākamais solis ir fiziska tuvība.

Sievietei svarīgākais ir drošības sajūta no vīrieša- emocionāla, mentāla, fiziska un garīga, visos līmeņos. Sākas šī drošības sajūta ar to, ka vīrietis ir viņu izvēlējies. Un nevis tikai sava instinkta apmierināšanai, bet attiecībām, dēļ viņas pievilcīgās personības apvienojumā ar seksualitāti.

Savukārt, vīrietim svarīga ir pieņemšana. Sajūta, ka sieviete pieņem viņu kāds viņš ir, viņa mērķus, sapņus, intereses un personību, ar visiem trūkumiem un dīvainībām. Un nevajag iesaistīties attiecībās ar vīrieti, plānojot ar laiku viņu izmainīt un pielāgot savām ekspektācijām. Tas nogalina polaritāti un attiecības.

Kad satiekas drošība (uzticēšanās) un pieņemšana, tad polaritātes savienojas skaistā mīlestības dejā, gan fiziski un emocionāli, gan mentāli un garīgi. Tieši esot apzinātās attiecībās mēs varam ieraudzīt sevi spogulī, kopā augt un attīstīties, kas arī ir attiecību būtība.

Inese Elizabete Celma 
Holistiskā spīkere un gide

FB/IG: @vienots.veselums (LV) @holistic.ines (EN)

Komentāri