Prieks par to, ka Cilvēks mostas

Ar prieku redzu, ka pēdējās dienās aizvien vairāk ļaudis norāda uz dažādiem, reizēm pilnīgi absurdiem, valdības lēmumiem, plaši apspriež dažādus globālistu plānus un rīcības. Šķiet, ka Cilvēkiem aizvien plašāk atveras acis un pamostas apziņa.

Arī apspriežamie personāži ar katru dienu veic aizvien glupākus soļus, tādējādi vēl vairāk pašiem izgaismojot greizo spoguļu ilūziju, kurā ir ievilkta cilvēce. Arī tas ir labi. Mēs mostamies. To vairs nevar apturēt. Taču, vēlos vērst visu Cilvēku uzmanību uz ļoti būtisku apstākli – visas tās šausmas, ko mēs šobrīd redzam, to nodevību, melus, faktu sagrozīšanu, Cilvēku uzskatīšanu par vergiem u.t.t. ir mūsu pašu pieļauta. Jā, mēs paši to esam pieļāvuši. Neticot, ka tā var būt, neredzot acīmredzamo, kas visu laiku ir bijis acu priekšā, apsaucot tos, kas jau daudzus gadus informē, par sazvērniekiem un plakanzemjiem. Mani arī daudzus gadus daži uzskatīja par mazliet jocīgu.

Bet, tagad daudzi atzīst, ka tomēr daudzas sazvērestības teorijas ir izrādījušās patiesība. Man tagad raksta cilvēki un jautā – kur mēs bijām, ka neredzējām, ko tagad darīt? Neredzējām tāpēc, ka bijām mācīti neredzēt. Viss tas, ko mēs tagad piedzīvojam ir jau iepriekš rādīts dažādos darbos, filmās, stāstos. tumsas spēki, saskaņā ar Kosmosa likumiem, neko nedrīkst darīt pret Cilvēka brīvo gribu. Filmu industrija ir kalpojusi tam, lai apietu šo likumu, proti, mēs taču visus esam informējuši, viņi paši ar klusēšanu piekrita. Mēs to visu esam uztvēruši kā vienkārši fantāziju filmas, utopiju romānus u.t.t. tagad daudzi saskata paralēles. Ko mums tagad darīt? Tas ir otrs būtisks jautājums. mums ir jāsaprot, ka tikai un vienīgi mūsu varā ir izmainīt esošo ritējumu. Mums ir iestāstīts, ka esam maziņi, ka “tie tur, lielie onkuļi visu nosaka” Tas mums ir iedvests, jo globālisti labi zina Cilvēka patieso spēku mainīt realitāti. Mēs varam paši sev iekšēji, ar dziļu ticību labajam, svētajam, cilvēcīgajam pateikt, ka atsakāmies šo visu pieņemt. Mēs pasakām NĒ! Mēs sakām skaļu JĀ Cilvēkam sevī, mīlestībai, taisnīgumam, godīgumam, tikumībai, skaistajam. Mēs sākam katrs ar sevi. Ikdienā pa drusciņai mainot savus “iemācītos” ieradumus, manifestējot dievišķo, kas mīt mūsu sirdīs. Ieklausieties un sadzirdēsiet! Īsts Cilvēks zina kā izturēties pret citiem Cilvēkiem, zina, ko nozīmē augstākā tikumība (kam nav sakara ar seksuālo tikumību), patiesība, cieņa, mīlestība. Pamazām atsakāmies arī fiziski no meinstrīmTV patērēšanas, vairāk laika veltot cilvēciskām sarunām, sapratnei, sinerģijai ar sev tuvajiem. Meklējam ceļu uz dievišķo un šis apšaubāmais kāršu namiņš sabruks pats no sevis. Lai top!

 


Komentāri