Atvērtības maģija

Komentāri · 239 Skatījumi:

Atvērtība ir viena no pozīcijām, kas tev palīdz atgriezties pie sevis. Tava atvēršanās ļauj pasaulei, mīlestībai, dievišķajam tevī ielīt un piepildīt tavu kausu.

Esam daļa no zemes stāsta, esam daļa no dievišķā stāsta, esam daļa no sava stāsta. Mūsu ceļš ir kā pāreja no sākuma uz galu un atpakaļ. Bezgalīgi. Šobrīd mēs, Zeme un Zemes bērni, esam pārejā no pusaudža vecuma uz pieaugušo vecumu, briedumu. Mēs pārejam no atkarībām uz brīvību, no prāta uz sirdi, no ņemšanas uz došanu, no norobežotības uz atvērtību.

Augot Zemei un mums, kādu laiku bija vajadzīgas skaidri nospraustas robežas, lai mēs varētu pilnveidoties, gūt mācībstundas no šī posma un pēc tam jēgpilni atkal savienoties. Tas ir dzīves paradokss, kas jāpiedzīvo. Mēs ierodamies uz šīs zemes vienoti ar visu, mīlestībā, tad mūsu ceļš aizved prom no tā visa, bet sajūta par mājām, par vēlmi tajās atgriezties mūs nepamet. Kad sēkla ir nobriedusi, sākas ceļojums uz mājām, uz mīlestību, uz vienoto.

Atvērtība ir viena no pozīcijām, kas tev palīdz atgriezties pie sevis. Tava atvēršanās ļauj pasaulei, mīlestībai, dievišķajam tevī ielīt un piepildīt tavu kausu. Tava norobežotība līdz tam, durvju aiztaisīšana, neļāva tam visam manifestēties tavā dzīvē. Kad esi pārejā, tad tu kļūsti par alķīmiķi, kas arvien vairāk var integrēt sevī. Kārtējā ceļa galā tu pieredzi, ka visa pasaule, ko tvēri, kā ārpus sevi esošu, esi tu pats. Pār tevi nolīst apgaismība, svētlaime. Tu esi atgriezies mājās.

Komentāri