CILVĒKS, KAS NEPĀRTRAUKTI PĀRDZIMST

Komentāri · 442 Skatījumi:

Mēs esam nepārtrauktā piedzimšanas vai pārdzimšanas procesā. Savā ceļā mēs piedzimstam ne reizi vien.

Mēs esam nepārtrauktā piedzimšanas vai pārdzimšanas procesā. Savā ceļā mēs piedzimstam ne reizi vien. To mēs piedzīvojam piedzimstot dažādos ķermeņos, atnākot dažādās inkarnācijās. Taču šī nav tā galvenā piedzimšana, kuru svinēt. Mēs esam dzirdējuši, ka cilvēkam ir iespēja piedzimt vēlreiz, kā saka ticīgie, no augšas. Gars ir nolaidies pār tevi un tu esi piedzimis pa īstam, plašākā apziņā, klātesošs.

Šo ceļu ir grūti aptvert, jo detalizāciju un ceļa norāžu tajā nav, bet mani jau kādu laiku nepamet sajūta par apli, ko mums ir iespēja apiet katras piedzimšanas laikā. Zemes dimensijā tu tiec radīts ar vīrieša un sievietes radīšanas orgāniem, enerģija un matērija dzimst no šīm dzīlēm. Tālāk sākas jaunās dzīvības augšupeja, kurā tā no dzimumorgānu rajona paceļas vēdera rajonā, uz savām jaunām mājām dzemdē. Šis ir dievišķais rajons cilvēkā, gribas centrs, kurā savienojās gars un matērija, šī deja turpinās 9 mēnešus, kurā šī mīlestība rezultējās auglī, mazais Buda ir ieradies pasaulē, cilvēkiem redzamajā pusē. Tu skaities piedzimis cilvēku pasaulē. Taču šis ir tikai viens no posmiem taviem nepārtrauktiem piedzimšanas un pārdzimšanas procesiem.

Piedzimstot visa pasaule tevi mīl, nevar nemīlēt, jo tu esi visa pasaule, tu neesi sevi vēl atdalījis no tās, tā visa esi tu. Arī tu esi apreibis no šīs mīlestības, kas tika svētīta no Dabas un Gara saspēles. Tu un māte vairākus gadus peldaties šajā mīlestības, sirds dimensijā, kurā tu iemācies paļāvību, atvērtību, kopā būšanu. Pirmie 7 gadi paiet šajā enerģijā, kurā tu ļaujies savam radošumam, mirklim, priekam vai bēdām. Tas nav būtiski ko piedzīvot, tu ļaujies ikvienai dzīves izpausmei, lai kāda caur tevi nāktu. Tu tai nepieķeries un nepārvāri to vēl kādu laiku. Ir atnācis nākamais dzīves mirklis, kam tu esi pilnā mērā atvērts un klātesošs.

Kad tev ir apmēram 3 gadi, dzimst tavs ego un prāts, tu ieraugi sevi kā daļu no pasaules, kas ar to mijiedarbojas un spēlējas. Atkarībā no vides un audzināšanas, tu vairāk vai mazāk norobežo sevi no pasaules un citiem cilvēkiem. Ap gadiem 7 tu jau esi gatavs pacelties prāta līmenī un sākt izzināt pasauli detalizētāk. Tavs veselums, ar kuru tu ieradies šajā pasaulē, ir sašķīdis drumslās, gabaliņos un turpmākie dzīves gadi paies meklējot šīs lauskas, lai atkal salīmētu tās kopā un bilde atkal būtu vienota.

Ap gadiem 14 ķermenī mainās gandrīz viss. Tu ķermeniski un psihē pārdzimsti no bērna par pieaugušo. Nobriest arī tavs prāts, kas ir gatavs tvert pasauli savādāk. Tu ķermeniski esi sasniedzis savu virsotni, pusi no apļa un turpmāk tikai no tevis būs atkarīgs, kāds būs tavs ceļš, kā tu spēsi sasniegt nākamos pieturas punktus. Kā jau sākumā minēju: ejam pa apli dzimumorgāni - vēders - sirds - prāts - sirds - vēders - dzimumorgāni.

Līdzšinējā sabiedrības trajektorijā un ideoloģijā, mēs apstājāmies pie prāta attīstības, tas bija visu vērtību mērs un acuraugs. Prāta daba, tā spriedumi un vērtības bija tās, kas pavadīja lielāko daļu cilvēku šajā zemes dzīvē. Varētu teikt, ka apstājāmies savā izaugsmē, kļuvām arvien infantilāki.

Turpinot savu ceļu, pienāk brīdis, kad tu jūti, ka kaut kas briest, tuvojas pāreja, tuvojas dzemdības. Šobrīd šie procesi notiek uz zemes un cilvēkos, mēs piedzīvojam laiku, kurā prāta uzvaras gājiens ir noslēdzies un dzimst kaut kas tāds, ko ar prātu nesaprast, ko tajā neierīmēt. Tava sirds dimensija atverās arvien plašāk, tu atkal vari integrēt pasauli sevī, tu aizvien vairāk saproti, ka pasaule spoguļo tevi un šajā savienošanās svētlaimē tu atkal iemīli sevi un pasauli. Tu esi vienots ar to, cik vienots var būt mazulis ar māti. Tu atkal esi šajā vietā, kur biji piedzimstot, taču šobrīd tu esi apzināts, tavs prāts ir klātesošs un tev ir visas iespējas saslēgt šo kosmisko virteni, tik jānoiet vēl 2 posmi.

Nākamais posms ir piedzimšana no augšas, tu iekļūsti gara dimensijā, gara pasaulē, tu esi dvēsele, kura pilnībā piedzīvo vienotību ar visu, tu piedzīvo savu mūžību un bezgalību, savu vienotību ar Dievu un Okeānu. Tava lauska ir iekļāvusies kopējā bildē, puzle ir salikta. Viss universs ir mierā, jo pasaule vairs nav sadalīta. Šajā dieviškā vēdera rajonā tava griba atdod vietu Dievišķai gribai, kas vēlas caur šo lausku un ķermeni izpausties.

Sperot nākamo un pēdējo soli, tu esi nonācis mājās. Tu to apzinies, tu esi Alfa un Omega, sākums un gals, kas savieno visu Visumu sevī. Tu esi viss un nekas. Tu kļūsti par Radītāju, tu esi nogājis visu apli. Vai ar to ir beigas? Nē, tas ir jauns sākums jauniem visumiem un Dieviem.

 

Vairāk par šo tēmu video sarunā - https://youtu.be/cPGM6Xn_TjE

Komentāri