Mēs esam matriksā

 Tikai to ir grūti pamanīt. Pirmo reizi, kad 1999. gadā skatījos pirmo šīs triloģijas filmu, padomāju, kādu gan tepiķi tie filmas režisori Wachowski ir pīpējuši. Tajā pat laikā šķita, ka redzētais kaut kur ir pazīstams. 20 gadu laikā ir daudz jauna informācija, ir ar

Jā, mēs esam matriksā. Gluži ne tādā, kādu rāda manis minētajā filmā. Reālais matriks nav datorsimulācija + atšķirīgā realitāte. Otrs - reālo matriksu nav radījis mākslīgais intelekts un to nepārvalda viens Arhitekts. Reālo matriksu ir radījis dievišķais saprāts. Tajā ir viss tas, kas piederas mums saprotamajam duālismam, kā arī citas dimensijas. To nepārvalda būtnes, nedz arī cilvēki.
Interesanti, ka dziļākos slāņos fiziskā realitāte ir līdzīga caurspīdīgiem kubiciņiem, kas mazliet atgādina kantainas medūzas. Tās ir informācijas vienības. Tās katra atsevišķi ir ar pilnīgi visa mums zināmā un nezināmā potenciālu, kuru var iemiesot griba un radīšanas enerģija.
Kāpēc par to runāju? Gluzi vienkārši gribēju padalīties ar to, ko esmu redzējis. Un pateikt, ka šo visu var katrs pats ieraudzīt un izpētīt. Tas ļauj saprast daudzu lietu un rīcību bezjēdzīgumu, savukārt nofokusēties uz būtisko - uz to, ka mēs paši varam radīt savu realitāti.
Tie, kurus mēs saucam par pasaules pārvaldītājiem vai jaunās pasaules kārtības ieviesējiem ir tādi paši cilvēki kā mēs. Arī viņi dzīvo tajā pašā matriksā. Vienīgā atšķirība ir tā, ka viņi zina par to mazliet vairāk, nekā vairums cilvēces. Viņiem ir zināšanas, tāpēc viņi paši sevi sauc par apgaismotajiem.
Te ir svarīgi kā šīs zināšanas izmanto. Zināšanas pašas par sevi ir neitrālas. Ir svarīgi kādu potenciālu un virzību mēs šīm zināšanām varam iedot. Tie, kuri dēvē sevi par apgaismotajiem, ir iedevuši virzību un potenciālu, kas ļauj kontrolēt un pārvaldīt mūsu planētu un civilizāciju. Tas nav nedz labi, nedz slikti. Te ir tikai jautājums par to, kā to uztver pārējie un kā šī mijiedarbība notiek.
Viņi ir tādi paši cilvēki, kā mēs jebkurš. Viņi ir tādi paši spēlētāji pie kazino galda, kā mēs jebkurš. Tikai viņi zina vairāk trikus, māk labāk blefot un lasīt mūsu sejās rakstīto. Tur arī slēpjās viņu pārākums. Tāpēc ir laiks pamosties un saprast, kā šī spēle iekārtota, kādi ir noteikumi, kādas likumsakarības darbojas. Ir laiks to visu mācīties un iegūt brīvību. Brīvu apziņu, brīvu prātu, brīvu dvēseli.
Komentāri