Latviju grasās atdot ukraiņiem?

Komentāri · 1395 Skatījumi:

Valdošā kliķe grib izdāļāt Latvijas pilsonību valstī iebraukušajiem ukraiņiem. Lai noturētu varu, politikāņiem vienalga, kas dzīvos Dievzemītē, ka tik vēlēšanās iemet urnā biļetenu par varas partijām. Vai esam gatavi tēvzemi atdot citai tautai?

Partija “Progresīvie” ir izpļāpājusies par nolūkiem izdāļāt Latvijas pilsonību valstī iebraukušajiem ukraiņiem. Organizācija, kas līdz šim sevi prezentējusi kā sodomijas balstu, trobelē par to, lai Ukrainas bēgļiem ļautu piešķirt dubultpilsonību, tādējādi par desmitiem, bet perspektīvā – simtiem tūkstošiem paplašinot Latvijas pilsoņu loku. Cik noprotu, pilsonību iešķiebs bez kādiem nopelniem Latvijas labā, kā arī bez valodas, himnas vai aborigēnu vēstures zināšanām.

Valdošā kliķe saprot, ka latvieši savā vairumā diezin vai vairs nobalsos par šiem. Lai noturētu varu, politikāņiem vienalga, kas dziedās un dies Dievzemītē, ka tik nākamajās vēlēšanās iemet urnā biļetenu par varas partijām. Ņemot vērā, ka valsts augstākās amatpersonas, vismaz manā uztverē, ir svešķermeņi, bet tā saucamie tautas priekšstāvji atdeva latvjus globālo farmācijas karteļu ķetnās, par vadīkļu nicīgo attieksmi pret pamattautu nebrīnos. Latvjiem, kas daudz muldēs pretim, varēs atņemt pilsonību, jo traktēt kā propagandu Krievijas atbalstam ar pašreizējo tieslietu ministru var pat nošķaudīšanos.

Kārklu vācieši aizgājuši nebūtība, krieviem tā arī neizdevās rusificēt latviešus, englanderiem vēl viena Albiona izrādījās nevajadzīga, toties pašlaik ar varnešu svētību notiek Dievzemes ukrainizācija. Šobrīd es vairs nejūtos kā latviešu zemē, jo nacionālos simbolus ir aizstājuši sveši un varas izturēšanās pret bēgļiem daudzviet ir labāka nekā pret pašu pilsoņiem. Acīmredzot valdošā kliķe cenšas radīt saviem topošajiem vēlētājiem komfortablu vidi. Protams, ka pašmāju manipulatori ukraiņus arīdzan uzmetīs, taču man no tā vieglāk nekļūs.

Man nav pieņemama jebkāda nacionālā un etniskā naida vai nesaticības kurināšana. Es nevainoju notiekošajā ukraiņu bēgļus, jo viņi uz TĀĀĀDU “pīrāgu” nebija cerējuši. Taču saņemot pilsonību ukraiņi drīz saaicinās uz zemes pleķīti pie Dzintarjūras, kas viņiem negaidīti iekritis rokās, tuviniekus, radus, draugus, paziņas un citus saviešus. Jau tagad Ukrainas bēgļu ES ir stipri vairāk nekā Latvijā iedzīvotāju.

Es neticu, ka Latvijas ukrainizācija notiek bez globālo kungu ziņas. Latvieši viņu acīs pēdējā laikā bija palikuši pārāk toleranti pret krieviem, tādēļ “jāatšķaida asinis”, ja tā var nosaukt neizmērojama daudzuma jaunpilsoņu pieplūdumu. Spēlējot uz rusofobiju kā nacionālās identitātes galveno kritēriju, visticamāk pie Baltijas jūras cer izveidot mazu Ukrainu 2.0.

Atradīsies oponenti, kas teiks, ka es dramatizēju. Taču apskaties visapkārt! Kādu atribūtiku jūs redzat? Kā jums tīk jaunienācējiem dāvātās privilēģijas un visatļautība uzvedībā, par ko iezemieši pat sapņot nevar? Pavērojiet pilsonības piešķiršanu turpmākajos mēnešos! Lai gan tas diez vai izdosies, jo viss notiek slepus. Protams, es ceru, ka kangaru plāni izgāzīsies un nenāksies noskatīties, kā tēvzemi atdot citai tautai.

Es visnotaļ esmu par atbalsta sniegšanu Ukrainas bēgļiem tiktāl, cik mūsu valsts rocība to ļauj, taču iebraucēju masveida uzņemšana Latvijas pilsonībā man kategoriski nav pieņemama. Tādējādi, manuprāt, latvieši zaudēs ne tikai jau tāpat ar iestāšanos ES pakāsto valstiskumu, bet Latviju kā dzimteni. Varbūt, ka mīkstčauļi, kas klusuciešot pieļaus savu zemi bez kāda militāra iebrukuma kolonizēt, tiešām nemaz nav pelnījuši vietu zem saules? Vai tomēr nacionālas valsts ideja vēl nevaid mirusi?

Avoti: https://pietiek.com/raksti/mes_esam_atradusi_jaunu_veidu,_ka_paspeleties_ar_pilsonibu,_tagad_ka_piesegu_izmantosim_ukrainas_beglus/

https://nra.lv/latvija/politika/378628-progresivie-aicina-ukrainas-begliem-nodrosinat-dubultpilsonibas-iespeju.htm

https://www.ekonomika.lv/partija-progresivie-ukrainas-begliem-janodrosina-dubultpilsonibas-iespeja/

Komentāri