Grieķu sirmgalvjiem atelpa

Komentāri · 336 Skatījumi:

Grieķijā atcelts 100€ naudassods par ķermeņa neatdošanu farmu pārziņā ļaudīm no 60 gadu vecuma.

No 15. aprīļa Grieķijā atcelts 100€ naudassods ļaudīm no 60 gadu vecuma, kas atsakās potēties. Sirmgalvjiem sodu par ķermeņa neatdošanu farmu pārziņā piemēroja no 15. janvāra. Globālo kungu vietējo dienderu “augstsirdība” saistīta ar sabiedrībā respektablu pilsoņu virs 60 gadiem prasību tiesā – atcelt cilvēktiesības mīdošo praksi. Uzliktās štrāpes gan neatgriezīs. Turklāt par soda nenomaksāšanu draud īpašuma konfiskācija.

Švāba kantora grieķu pakalpiņi septembrī prognozē jaunu pandēmijas vilni un veco ļaužu tirdīšanas atsākšanu. Grieķu sirmgalvjiem iešķiņķota vasaras atelpa. Iespējams pēdējā.

Jāpiezīmē, ka Grieķijā no 7. februāra potēts skaitās tikai pēc trešās būstera potes. Sākotnēji plānoja no 31. janvāra, taču varneši ciklona “Elpis” izraisīto dabas kataklizmu dēļ “žēlīgi” pagarināja sapotēšanas sertifikāta derīguma termiņu. Vienlaikus uzsākta bērnu potēšana no 2 gadu vecuma, bet drīzumā atļaušot injicēt sīčus no pusgadiņa. Acīmredzot cilvēces izdeldētāji uzskata, ka grieķu vieta ir eposos.

Komentāri