TRANSFORMĀCIJA 5 DEGRADĀCIJA

Komentāri · 617 Skatījumi:

Kad rakstu sērijā par transformāciju biju aprakstījis daudz tās izpausmes un iesāku rakstu par degradāciju, tad pēc dažu teikumu uzrakstīšanas, apstājos.

TRANSFORMĀCIJA 5 – DEGRADĀCIJA

Kad rakstu sērijā par transformāciju biju aprakstījis daudz tās izpausmes un iesāku rakstu par degradāciju, tad pēc dažu teikumu uzrakstīšanas, apstājos. Kaut kas nebija tā. Vairākkārtīgi centos atsākt, bet tomēr nebija. Nebija iedvesmas un draiva, līdz visu iepriekš rakstīto nodzēsu brīdī, kad atnāca sapratne, ka tēma attiecīgajam brīdim ir pārāk fantastiska un nereāla. Šķiet, ka šodien ir īstais brīdis, jo pasakas kļūst reālas un sāk īstenoties ne tikai Shrimad Bhagavatam aprakstītās Kāli Jūgas pazīmes, bet daļēji arī Jāņa atklāsmes grāmatā viltīgi nomaskētie apokaliptiskie pareģojumi. Par zvēra zīmi, bez kuras nevarēs vairs ne pirkt, ne pārdot jau šaubu nav, tas pat jebkuram cilvēkam, kuru nav skārusi degradācijas ēna, parādās tikpat skaidri, kā Saule debesīs. Galvenais, jau ir neko neanalizēt, nedomāt, tikai akli pakļauties un klausīt. V.Jans grāmatā „Čingizhans”apraksta, kā Zelta Ordas vadonis, dižais Temuščins sākot iekarot Krievzemi, izmantojot dažādas manipulatīvas metodes, sadala kņazistes, noskaņojot vietējos valdoņus vienu pret otru. Nepaklausīgos iznīcinot līdz pēdējam bērnam ar uguni un zobenu, un paklausību panāk ar burkānu, jeb solījumiem. Pat neiedziļinoties vēsturē, jo kā jau šobrīd saprotam, vēsturi pārraksta uzvarētāji un daļa no patiesības tiek aizliegta un aprakta dziļi zemē.

Kas gan ir nepieciešams, lai degradācija varētu soļot savu uzvaras gājienu? Pirmkārt jau trulums. Trulumu visvieglāk panākt ar smadzeņu nogludināšanu un izcili gludinātāji par piemēru ir alkohols un masu mēdiji. Es necentīšos te kaut ko nosodīt, kurināt naidu vai pravietot, tikai aprakstīšu savus novērojumus un padalīšos ar degradācijas stadijām. Katram ir savi trūkumi; šo frāzi kopš bērnības atceros, kā pēdējo teikumu filmā „Džezā tikai meitenes”. Es patiešām nevienu nevēlos aizvainot, tāds nav mans mērķis. Es vienkārši vēlos pastāstīt patiesību, kā šīs lietas darbojas un es zinu, ka vienmēr visu var mainīt un pacelt savu dvēselisko līmeni atbilstoši šīs inkarnācijas ķermeņa prasībām. Jau rēķinos ar to, ka man nobirs daļa sekotāju. Tā parasti mēdz notikt pēc rakstiem, kuros, ak vai, kāds ir paglaudīts pret spalvu J

Pa reizēm ieeju ss.com sludinājumu sadaļā paskatīties, cik kas maksā. Man patīk papētīt sludinājumus, kuros pārdod dzīvokļus. Es cenšos saprast, kā tie cilvēki ir dzīvojuši, ar ko nodarbojušies, kā jutušies, kādas enerģijas staigā tajā mājoklī, kāpēc mēbeles, istabu izkārtojums, iekārtojums un priekšmeti atrodas tieši tur un tieši tā. Kādas krāsas ir izmantotas interjerā, kādi materiāli. Ir dažādas sajūtas. Gan no bezpersoniskajiem un neko neizsakošajiem dzīvokļiem svaigi celtajās stikla - betona kārbiņās, gan no Klusā centra jūgendstila arhitektūras pērlēm, kuri ir iekārtoti ar īstu 90to gadu oligarham piemītošu gaumi, kur koka paneļi un masīvais antikvariāts mijas ar zili puķainām tapetēm, dubļu krāsas flīzēm un smagām portjerām, kas šķiet ir sevī sasūkušas trīsdesmit gados tādu enerģiju un putekļus, ka gribas šķaudīt un izvēdināt telpu jau fotogrāfijā. Lielākajā pārdošanā izlikto dzīvokļu segmenta daļā ir altāris, ap kuru, cik noprotams, ir notikusi galvenā saimes pulcēšanās. Nē, tā nav dzelzs bodhisatvas Guaņ Iņ figūriņa vai ikona, pie kuras lampādā kvēl uguntiņa un kūp vīraks. Tas ir vissvētākais TV. Bet lai nu. Kā teica vecais Ādijs: „Katram savs”. Principā man ir vienalga, ko kurš dara vai pielūdz, kam tic vai netic. Ko dzer un ēd, ar ko guļ un ko lasa. Vai arī nelasa, jo grāmatu bieži vien ir maz un plauktu, kuros tās sakrāmēt bieži vien ir mazāk, kā liķiera glāzīšu riekstkoka bufetē. Varbūt, ka visi grāmatu plaukti ir tieši tajos dzīvokļos, kurus neviens nepārdod? Kas to lai zin.

Par mūziku traļaļa un seklajiem tekstiem es nemaz nerunāšu, tāpat kā par TV komēdijām, kurā ar papildus fona smieklu palīdzību, skatītājam tiek norādīts, tieši pie kura galvenā varoņa pirdiena ir jāsmejas tā, ka popkorns strāgst ārā pat pa degunu.

Par cik Kāli Jūgas laikā visiem ir tendence degradēt, tad der atcerēties kādu dainu „Dod, Dieviņi kalnā kāpt, ne no kalna lejiņā. Dod Dieviņi otram dot, ne no otra mīļi lūgt.” Lejā ripot ir ļoti viegli, darbojas Zemes pievilkšanas spēks ar paātrinājumu 9.81m/s, bet augšup pacelties ir grūtāk.

Tiek izšķirtas trīs degradācijas stadijas gan sievietēm, gan vīriešiem. Ir gan vīriešu trūkumi, gan sieviešu. Attīstītam vīrietim ir daudz vairāk labo īpašību, nekā netikumu, bet ja tas kā personība neattīstās, tad viņam parādās tieši vīrietim piemītoši trūkumi. Vīrieša trūkumi ir aizkaitināmība, dusmas, kategorisms, rupjība, trulums, dumjība, nepārtraukta seksuālā iekāre. Šie ir dabiski vīriešu trūkumi.

Ja sieviete neattīstās kā personība, tad viņai sākotnēji parādās dabiskie sievietes trūkumi. Aizvainojamība, ievainojamība, slinkums, depresīvs noskaņojums, kas balansē uz asmens ar pastāvīgu nomāktību, skrupulozitāte, piekasīgums, pārmērīgs aizdomīgums.

Ja vīrietis neattīstās kā personība, tad viņam izteiktāk redzami tieši sievietēm piemītošie trūkumi, kurus tikko uzskaitīju. Parasti šīs īpašības parādās tikai nākamājā dzīvē, par cik viņš nav iepriekšējā dzīvē, kurā ir bijis sieviete, izstrādājis sievietes trūkumus. Tas šis vīrietis ir ievainojams, apvainojas par niekiem, slinks, jūtīgs utt.

Sievietei otrajā degradācijas stadijā, kura iepriekšējā dzīvē bijusi vīrietis, kurš nav izstrādājusi vīrieša trūkumus, šajā dzīvē parādās tādi netikumi, kā rupjība, agresivitāte, bezjūtīgums, vēlme nepārtraukti mainīt partnerus, slinkums, aizkaitināmība, savā uzvedībā pārāk kategoriska un neiecietīga, viņa ir nekaunīga un trula.

Trešajā degradācijas stadijā šī sieviete, kas nav otrajā stadijā izstrādājusi sievietes ķermenī vīrieša trūkumus, piedzimst par vīrieti. Šajā stadijā vienkārši sievietes nav izturamas šim cilvēkam. Šis vīrietis nespēj sievietes ciest, jo viņam nav tam spēka. Par cik psihe nepanes sievietes, bet dzimumtieksmes sauc pēc sava, tad viņa psihe sāk orientēties uz vīriešiem.

Kad trešajā degradācijas stadijā cilvēks piedzimst sievietes ķermenī, tad viņa nevar ciest vīriešus un tās psihe pārkārtojas ar orientieri uz sievietēm.

Ir ļoti grūti kaut ko mainīt uzreiz un arī lai alkoholiķis spētu cīnīties ar saviem dēmoniem, tam pirmkārt ir jāapzinās, ka ir alkoholiķis un ka šī ir tikai slimība, un, tikai tad tas spēj uzsākt atveseļošanās procesu. Nav jākaunās no saviem trūkumiem, bet gan ar tiem jāstrādā, bieži vien šis ir mūža darbs. Cilvēka materiālais ķermenis ir dots tam, lai sasniegtu garīgo apskaidrību un dvēselisko pilnību.

Personīgi man, nav nekādu aizspriedumu pret citādi orientētiem cilvēkiem, ja vien tas neskar seksu ar bērniem, dzīvniekiem vai netiek liktas pieņemt degradātu īpašības kā norma. Skaistā un dievišķā varavīksne jeb dardedze tiek simboliski pacelta 3. un 4.līmeņa degradātu ballītē. Jā, jā! Ir vēl ceturtais degradācijas līmenis! Un tieši šajā līmenī ir zoofilija, pedofilija, nekrofilija utml. Zemākās tieksmes un dēmonu apsēstība tiek pasludinātas par normu un to, ka esi noziedznieks, ja nevēlies ar ko tādu samierināties. Tiek pieņemti likumi, kas degradāciju atbalsta. Jā, protams, pret šiem cilvēkiem vajag izturēties ar iecietību un viņiem ir nepieciešami īpaši likumi. Tomēr visam ir savas robežas. Ja no 3. un 4. Līmeņa degradācijas tiek izveidota filozofija, ka visi bērni ir šādi jāaudzina, ka ir neskaitāmi dzimumi, nevis tikai divi, ka apkārtējiem smagās novirzes no normas ir jāpieņem, tad ziniet, šī nav mana problēma! Šī ir degradātu problēma un nevajag nevienam ne pielāgoties, ne degradāti drīkst pārveidot pēc kroplību etalona visus apkārtējos! Ir humāni likumi, kas liek cilvēcīgi attiekties pret citiem cilvēkiem un dzīvniekiem, kas liek ievērot normas, bez kurām pasaule jau sen būtu sabrukusi Tartarā. Tomēr, ja degradācija, kā norma tiek uzspiesta, ja iebildumi, ka Tavam bērnam nav jāskatās uz geju porno vai jāpieņem pedofilija kā norma, tiek traktēti kā naida runa un tev tiek uzlikt naudas sods vai tiec ielikts/a cietumā par to, tad šāda valdība, likumu izstrādātāji un sodu iekasētāji šucmaņu uniformās iet pret Dieva likumiem. Tā Dieva, kurš nav ierāmēts nevienā reliģiskajā (money making un kontroles) sistēmā. Un par to šie „soģi” atbildēs. Tāpat kā tie, kas aicina uz suicīdu un eitanāziju, tāpat kā tie, kas visu cilvēcību ir pārdevuši un aicina piedalīties apšaubāmā medicīniskā eksperimentā. Savu sodu dabūs arī tie, kas uzliek naudassodu tantukam, kas tirgo pašas lasītās gailenītes, lai varētu nopirkt acu pilienus vai samaksāt komunālos maksājumus, kas aug ātrāk kā bambusu birzs. Tāpat savu sodu saņems arī visi tie, kas liek ievērot distanci, bez zvēra zīmes neielaiž pat tualetē vai veikalā un atļaujas sodīt citus par verga sejsarga nevalkāšanu, kā to tiem likuši viņu pavēlnieki – dēmonu apsēstie naudaskārie zagļi valdnieki.

Nevajag visus savus netikumus nocirst uzreiz kā ar cirvi. Nu kaut vai tas pats alkohols vai tabaka, ilgstoši lietojot, jau piedalās organisma ķīmiskajos procesos. Organisms ir iemācījies toksīnus pārstrādāt un asimilēt. Nevajag ne sev, ne apkārtējiem solīt, ko atmetīsi vai ko sāksi darīt, ka vairs nelamāsies vai nespēlēsi azartspēles. Ļauj notikt visam ar minimālu uzspiedienu savam gribasspēkam un varbūt arī lūgšanu. Tā katram sava. Netici Dievam (ļoti bieži cilvēkiem, kam nav sakārtotas attiecības ar tēvu, ir grūti izrunāt šo vārdu. Tad var lietot analogus, kā Liktenis, Kosmoss, Augstākie Hierarhi, Eņģeļi, Sargi utt), tad notici sev! Notici, ka neesi radies tāpat vien uz šīs planētas! Notici, ka esi Gaismas Būtne un spēcīga Dvēsele, kam ir paveicies nokļūt šeit un kaut ar vienu labu darbu darīt labāku arī šo Pasauli un iepriecināt kaut vienu cilvēku! Es gandrīz apraudājos, kad reiz runājos ar kādu desmitgadīgu bērnu un tas pat nebija dzirdējis vārdu „vardarbība”. Visu cieņu vecākiem.

PS

Es vēlreiz atkārtoju, es negribēju nevienu ne aizskart, ne nosodīt, es nemudinu uz noziegumiem un naidu. Šis ir tikai man piemītošās pasaules uztveres izklāsts un arī es paturu iespēju kļūdīties. Arī es neesmu svētais un arī man ir savi dēmoni. Kā vienmēr, interpunkcijas kļūdu meklētājiem cepumi, bet papildus vienmēr der atcerēties to fišku par skabargu un baļķi. Lai jaudīgs un produktīvs laiks Tev un Tavai ģimenei!

 

 

 

 

 

Komentāri